737 329 221 ( Po - Pá / 16:00 - 20:00 hod. ) dorty@cukrarstvisykorova.cz

Reference spokojených zákazníků

Byli jste spokojeni - dejte nám o tom vědět a napište nám svou referenci na e-mail nebo facebook.
Sommerová

Paní Sýkorová,chtěla jsem vám veřejně poděkovat do knihy návštěv,ale nezdařilo se. Tak alespoň touto cestou velký dík za koláčky. Byly úžasné. Ohlasy od všech,kterým jsem předala, byly více než kladné. Budu doporučovat všem dál. Jste úžasná a moc vám přeji hodně zdaru v podnikání a hlavně trochu toho klidu do soukromého života. Určitě jsem vás neoslovila naposled.

M. Johnová

Vážená paní Sýkorová, mnohokrát Vám děkujeme za báječné dorty...

Opět velmi potěšily a byly výborné..

Jste úžasná.. ?

Konrádová

PODĚKOVÁNÍ - Dobrý den, chtěla bych Vám strašně poděkovat za dort, byl nádhernej a hlavně výbornej. ? mockrát děkuji

M. Stříbrná

SKVĚLÉ DORTY NA SVATBU - Chtěli bychom poděkovat za všechny ty úžasné dobroty a dorty, které jste připravila, bylo to vše naprosto famózní !! ? FAKT MOC DĚKUJEME! Bohužel teď jakákoli návštěva cukrárny sebou nese zklamání, protože nic není tak dobré jako od Vás ? ?

A. Kubíkova

PODĚKOVÁNÍ - Chtěla bych touto cestou poděkovat paní Sýkorové za vynikající rolády a zákusky na svatbu naší dcery. Neměla jsem dorty od paní Sýkorové poprvé a pokaždé jsem byla nadmíru spokojená. Doporučuji toto cukrářství všem, kdo chtějí chutné domácí dorty a zákusky bez náhražek kvalitních surovin a umělých dochucovadel.

M. Johnová

SLANÝ DORT - Vážená paní Sýkorová, nejen sladké, ale i slané dorty od vás jsou famózní....dort měl obrovský úspěch a obdiv, nejen, že krásně vypadal, ale chutnal božsky ...ještě jednou mnohokrát děkujeme...a přijdeme zase.

P. Dvořáková

PODĚKOVÁNÍ - V lednu jste nám na svatbu upekla naprosto famozní dort a úžasné zákusky. Všichni se po dortu olizovali a ještě teď na něj přijde řeč, když vzpomínáme na svatební den. Po růžičkách se jen zaprášilo a chodili na ně i ti, co přísahali, že marcipán nemají rádi. Bratrova přítelkyně ze Skotska říkala, že dorty vůbec nejí, protože jsou moc sladké a o ničem. Toho vašeho si přidala 2x a ještě si vzala kus druhý den. Ještě jednou moc děkujeme a omlouvám se za zpoždění.

Jáchymová

SVATEBNÍ KOLÁČKY - Vážená paní Sýkorová, dovolte mi, abych Vám vyjádřila velký dík za úžasné svatební koláčky na ochutnávku. Celé rodině chutnaly! Až se bude blížit náš den "D", tak si je u Vás objednám, samozřejmě ve větším množství :).

E. Ježková

PODĚKOVÁNÍ - Vážená paní Sýkorová, ráda bych touto cestou poděkovala za Váš úžasný dort, který jsem nechala vytvořit Vašima šikovnýma rukama pro svou dceru k patnáctým narozeninám. Beruška měla velký úspěch nejen na pohled, ale i na jazyk. Vřele doporučuji ostatním a ještě jednou děkuji.

M. Johnová

PODĚKOVÁNÍ Z FACEBOOKU - Chtěla bych poděkovat paní Sýkorove za báječný dort k mým narozeninám a také za dva úžasné dorty pro naše dvojčata! Vaše dorty jsou báječné a vy jste prostě úžasná ? Děkujeme mnohokrát, velmi rádi se k vám vracíme...

Dana

JOGURTOVÝ OVOCNÝ DORT - Vážená paní Sýkorová, jogurtový ovocný dort byl nejen nádherný, ale hlavně všem velice chutnal. Můžeme ho všem doporučit. Děkujeme.

Blanka H.

DOBROTY NA PADESÁTINY - Vážená paní Sýkorová,dovolte mi vyslovit veliký dík za výborné roládky (světlé i tmavé) a především za úžasné svatební koláčky, které sklidily na oslavě padesátin mého přítele veliký ohlas! Patrně se staneme častějšími odběrateli těcho pamlsků. Krásný a aspoň v rámci možností pohodový předvánoční čas přeje Blanka ze Žirče.

Junková

STUDENTSKÁ PEČEŤ - Děkuji za úžasný dort všem se libil a chutnal

Jana

SVATEBNÍ DORTY - Chci Vám moc poděkovat za dort na svatbu.. Byl úžasný a ježci byly taky super... Moc děkuji doporučím Vás dále.

Hanka

CUKROVÍ - Chci moc poděkovat za cukroví je skvělí.Jenom ho musím schovat jinak ho snědí ještě do Vánoc...

Jaklovi

PEPINA A TRAKTOR - Děkujeme za dva krásné a výborné dorty pro naše děti. Mohu jen doporučit.

Junková

SPORTOVNÍ DORT - Dort se dceři líbil a i chutnal. Mockrát děkuji

Jana Kl.

AUTO - Moc děkujeme za nááádherný dort!!!! Auto blo jako "živé"!!!! Mělo úspěch, všichni ho obdivovali a ještě k tomu byl výborný!!

Jana

 DORT PRO DCERKU - Dobrý den, v pátek jsme si od Vás odvezli dort - hlava koně, měl veliký úspěch jak u dcerky - oslavenkyně, tak u ostatních zúčastněných a to nejen vzhledem ale i chutí. Byl výbornýýý. Tímto Vám chci poděkovat a příště dort jedině opět od Vás.