Chráníme vaše osobní údaje

Webové stránky www.cukrarstvisykorova.cz jsou bezpečné chráníme Vaše data!

 

 

POUŽÍVÁME PROTOKOL SSL (HTTPS://, SFTP)

Při vyplňování formulářů přes internet Vás v určité fázi vyplnění musíme požádat o osobní údaje, například pro objednávku dortu, dotazu přes kontaktní formulář. Cílem je chránit osobní informace přenášením mezi webovým prohlížečem, webovým serverem a databází.

 

Výhody protokolu SSL

Používáním protokolu SSL poskytujeme lepší ochranu osobních údajů. Protokol snižuje riziko, že informace by mohla zachytit nebo zneužít třetí strana. Snažíme se zajistit, aby vaše informace byly bezpečné. Abychom zabránili neoprávněnému přístupu nebo odhalení, zavedli jsme vhodné fyzické, elektronické a řídící postupy, které zajistí informace, které shromažďujeme online.

 

Tyto webové stránky můžou obsahovat odkazy nebo reference na jiné webové stránky, pro které tyto zásady ochrany soukromí neplatí. Doporučujeme vám seznámit se zásadami ochrany soukromí na všech webových stránkách, které navštívíte.

 
 

Jako uživatel naší internetové nabídky máte právo požadovat po nás informace o ukládaných údajích, které se vztahují k Vaší osobě. Na Vaši žádost Vám můžeme tuto informaci poskytnout také elektronicky.

 

 Chování uživatelů

Při používání webových stránek Uživatel nesmí zasahovat do bezpečnosti webových stránek. Nesmí tyto stránky využívat k přenášení škodlivých souborů a snažit se proniknout do veřejně nepřístupných míst webových stránek. Uživatel je rovněž povinen ctít veškerá autorská práva. Provozovatele webových stránek.

 

Rozšíření, sociální pluginy, systémy třetích stran

Webová prezentace může využívat rozšíření, tzv. sociální pluginy (např. Facebook tlačítko “Líbí se mi”, seznam tweetu Twitter, apod.) a nebo systémy třetích stran. Za konkrétní podobu, množství a účel souborů cookies uložených do vašeho prohlížeče od poskytovatelů třetích stran zodpovídá výhradně poskytoval této služby / těchto služeb.

Copyright fotografií, obrázků a ikonek

Všechny fotografie dortů a zákusků podléhají autorským právům a jsou výhradně majetkem provozovatele webové stránky. Je zakázáno fotografie zveřejňovat jinde mimo tuto stránku. Sdílení v sociálních sítích jsou fotografie, které Provozovatel webové stránky vloží na účty soc. sítí – propojené s touto stránkou. Všechny fotografie jsou označeny vodoznakem Provozovatele.

Ikonky a image obrázky jsou free licence a staženy z Icon Finder , Findicons, Pixabay. Jsou použity také obrázky z webového portálu Shutterstock.

Switch to light style Switch to dark style